Březen 2010

Spencer Locke – nová postava

17. března 2010 v 8:59 | vampire-evizka |  Novinky
V The Vampire Diaries se opět dočkáme nové postavy. Mladičká, sedmnáctiletá herečka Spencer Locke, dosud známá například z Resident Evil: Extinction, si Amber Bradley, která by měla s Elenou a Caroline bojovat o titul "Miss Mystic Falls", což by měl být i název epizody. (Bojovat klidně může, ale Elena je prostě Elena. :-))
V raném věku - v jedenácti letech - se jí zachtělo po Hollywoodu a objevila se ve své vůbec první roli v seriálu "Without a Trace" ("Beze stopy").
Neobjeví se v nejbližších epizodách, nejspíše až v devatenáctém díle.
EDIT: Informace upraveny, celou novinku si můžete přečíst v angličtině na hollywoodcrush.mtv.com.
První foto Davida Anderse ve VD

17. března 2010 v 8:54 | vampire-evizka |  Novinky
Michael Ausiello na svém webu uveřejnil první fotku s Davidem Andersem ve Vampire Diaries. Anders ztvární postavu Jonathana Gilberta, strýce Eleny a Jeremyho a poprvé jej uvidíme 15.dubna (tedy nejspíš epizoda 1×17 nebo 1×18, záleží na tom, zda bude CW vysílat ve čtvrtek 1.dubna jiný program než obvykle, či ne).
Výkonná producentka Julie Plec k výběru Anderse řekla: "Když jsme začali mluvit o této roli, ihned mě napadlo 'Co takhle Sark ze seriálu Alias?'. Další den jsme zavolali jeho agentovi a na druhý den byla dohoda hotová."
Spoilerový rozhovor

17. března 2010 v 8:51 | vampire-evizka |  rozhovory
Server TVguide.com zveřejnil rozhovor s tvůrci seriálu a výkonnými producenty Kevinem Williamsonem a Julií Plec. Dozvíte se v něm spoustu nových informací o nadcházejících epizodách. Nechci tu však vyspoilerovat všechno, takže tady u nás najdete jen pár základních věcí (zájemci nechť si rozhovor přečtou v angličtině, či to nečtěte vůbec):
- V nadcházejícím díle bude Elena hledat cokoliv o své matce, spojí se s Alaricem, ale stále nás čeká několik překvapení.
- Jonathan Gilbert (David Anders, strýc Eleny a Jeremyho) přijede do Mystic Falls kvůli i kvůli Zakladatelskému koncilu a tím "rozhoupe" některé věci.
- Jeremy začne pomalu objevovat svět upírů.
- A také nás čeká bombastické finále, kde hlavní událostí bude něco z knih - tzv. "Den zakladatelů", kdy bude výročí založení Mystic Falls a tedy i dobové kostýmy.
A na úplný závěr dnešní aktuality uvedu ještě dva názvy následujících epizod. Ta šestnáctá se bude jmenovat There Goes the Neighborhood, devatenáctá dostala název Miss Mystic Falls.
Novinky Damon and Stefan

15. března 2010 v 17:41 | vampire-evizka |  Novinky
Na severu levaprava.cz můžete již pár dnů hlasovat o tom, jestli je lepší Vampire Diaries nebo Twilight. Nyní přišel čas na další duel!
Tak co… Damon Salvatore nebo Stefan Salvatore? Jak se rozhodnedamon_vs_stefan


novinky Nina Dobrev alias Elena

15. března 2010 v 17:40 | Furiant |  Novinky
Představitelka Eleny, Nina Dobrev bude na obálce dubnového čísla amerického časopisu Seventeen.
A tak se objevilo několik nových materiálů, jako je photoshoot (odkážu vás na galerii webu vampire-diaries.net), krátký úryvek z časopisu předcházející rozhovoru a pár videí jak z focení photoshootu, tak tzv. behind the scenes videa z natáčení Vampire Diaries, či krátký testík o upírech, který musela Nina zvládnout… :o) Vše najdete v pokračování novinky…
Edit (20:25): Díky Lexi si můžete úryvek z časopisu přečíst i hezky česky… :-)
Úryvek z časopisu:
"Even though Elena's going through all this stuff, has to keep all these secrets, and has all these responsibilities, she's just learned to cope and figure things out and deal with a lot that most people don't at a young age. She has to take care of her brother with a drug problem and be a parental figure in the household, her boyfriend's a vampire, and her best friend's a witch! A lot of stuff is going on, everyone's trying to kill her all the time, so she's very strong, she always rises to the occasion, and she always fights back. I think that she is a very strong woman, and she can take on anything and everything that comes her way."
Překlad:
"I když si Elena prochází všemi těmi věcmi, má všechny tyto tajemství a tyto povinnosti, naučila se je zvládat a přicházet věcem na kloub, a hodně se jimi zabývala, což většina lidí v tomto raném věku nezažívá. Musí se starat o svého drogově závislého bratra, musí být rodičovská opora, její přítel je upír a nejlepší kamarádka čarodějka! Děje se hodně věcí, každý se ji pořád snaží zabít, takže je velmi silná, má důvod zvednout se a vždy opět bojuje. Myslím, že je to velmi silná žena, která ví, že může mít všechno, na co sama přijde."

zdroj: http://www.vampire-diaries.cz

Stefan animace

15. března 2010 v 17:16 | vampire-evizka |  galerie

↓↓ I like Stefan ↓↓Elena animace

15. března 2010 v 13:07 | vampire-evizka |  galerie

↓↓ I like Elena Gilbert ↓↓