Katerina Graham (Bonnie)- rozhovor

19. března 2010 v 10:48 | vampire-evizka |  rozhovory
VD je velký hit, co si o tom myslíš?
Možná to bude znít směšně, protože v tom hraju ale ten seriál je úžasný. Je to jedna z nejlepších upírských show, jaké jsem kdy viděla. Je to dobré, je to fenomenální, je to úžasné a možná trochu zemětřesný. Já nevím, je to prostě skvělé. Ok, plácám (Smích.)
Řekni nám pár šťavnatých detailů o tvé postavě: Bonnie Bennett.
V seriálu hraji Bonnie Bennett. Bonnnie má schopnost předpovídat budoucnost, a je taky nejlepší kamarádka Eleny Gilbert, ty dvě spolu totiž vyrůstaly. Má kolem sebe takovou energii, na začátku jsou jen intuice a cítění věcí dopředu, které jsou, myslím, úžasné. Dostává je, když upíři přijdou do města. Ví, že se děje něco špatného, ale nedokáže na to konkrétně ukázat prstem. Postupem času její schopnosti rostou a pak si opravdu dokáže věci pospojovat. Je to skvělá postava, je to taková hipísačka, hodně legrační, nevinná a je zábava ji hrát.
Četla jsi před seriálem knihy L.J.Smith?
No, jasně. Vampire Diaries byly napsány dlouho před Twilight, True Blood a všech těch upířin, co potom přišly. Miluju je, a myslím si, že to jsou skvělé knihy. Moje postava byla trochu pozměněna. Stejně jako se změnila Elena. Jiná příjmení, etnická skupina, barva vlasů a barva očí.
Máš na mysli, že hodně věcí z knih se změnilo, ale změnila se i hlavní linka?
Jo, některé epizody jsou naprosto stejné jako v knize a některé jsou kompletně pozměněné. Je zajímavé, že si fanoušci uvědomují, že je to točené podle knih L.J.Smith, ale není to slovo od slova, scéna od scény, a postava od postavy. Někteří říkali: "Jak jste tohle mohli změnit?" Ale myslím si, že teď, když už viděli seriál, tak si ho zamilovali možná ještě víc, než si dokázali představit. Máme úžasné fanoušky. Když jsme začali točit pilot, fandové o tom okamžitě začali blogovat, a to se mi nikdy nestalo. Komunikuji s fanoušky na internetu celou dobu. Chci aby věděli, že mě kdykoli mohou odchytit.
Kde všude jste natáčeli Vampire Diaries?
Pilot jsme natáčeli ve Vancouveru a pak jsme točili v Atlantě a Georgii zbytek.
Vzkaz pro fanoušky.
Ráda bych se se všemi setkala. Jsem totální fanoholik. Zvala bych je všude. Myslím, že herci by měli mluvit s fanoušky více. I když máte nějaký velký projekt a jste hodně zaměstnaní, fandové jsou ti, kteří vám to zařídili. Chci aby věděli, že pro mě všichni hodně znamenají. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama