novinky Nina Dobrev alias Elena

15. března 2010 v 17:40 | Furiant |  Novinky
Představitelka Eleny, Nina Dobrev bude na obálce dubnového čísla amerického časopisu Seventeen.
A tak se objevilo několik nových materiálů, jako je photoshoot (odkážu vás na galerii webu vampire-diaries.net), krátký úryvek z časopisu předcházející rozhovoru a pár videí jak z focení photoshootu, tak tzv. behind the scenes videa z natáčení Vampire Diaries, či krátký testík o upírech, který musela Nina zvládnout… :o) Vše najdete v pokračování novinky…
Edit (20:25): Díky Lexi si můžete úryvek z časopisu přečíst i hezky česky… :-)
Úryvek z časopisu:
"Even though Elena's going through all this stuff, has to keep all these secrets, and has all these responsibilities, she's just learned to cope and figure things out and deal with a lot that most people don't at a young age. She has to take care of her brother with a drug problem and be a parental figure in the household, her boyfriend's a vampire, and her best friend's a witch! A lot of stuff is going on, everyone's trying to kill her all the time, so she's very strong, she always rises to the occasion, and she always fights back. I think that she is a very strong woman, and she can take on anything and everything that comes her way."
Překlad:
"I když si Elena prochází všemi těmi věcmi, má všechny tyto tajemství a tyto povinnosti, naučila se je zvládat a přicházet věcem na kloub, a hodně se jimi zabývala, což většina lidí v tomto raném věku nezažívá. Musí se starat o svého drogově závislého bratra, musí být rodičovská opora, její přítel je upír a nejlepší kamarádka čarodějka! Děje se hodně věcí, každý se ji pořád snaží zabít, takže je velmi silná, má důvod zvednout se a vždy opět bojuje. Myslím, že je to velmi silná žena, která ví, že může mít všechno, na co sama přijde."

zdroj: http://www.vampire-diaries.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama