Paul Wesley (Stefan)-rozhovor

19. března 2010 v 10:44 | vampire-evizka |  rozhovory
"Nerad to přiznávám," říká Paul Wesley, "ale nikdy jsem neměl svou televizi." To je celkem přiznání, vzhledem k tomu, že se herec objevil ve více než čtyřiadvaceti seriálech, zahrnujíc 24, The O.C. nebo C.S.I. "Účinkoval jsem v pár skvělých pořadech," říká. "ale teď je to mnohem lepší, být v něčem zapojen již od samého začátku."
Samozřejmě, že mluví o The Vampire Diaries - novém CW dramatu, založeném na knihách L.J. Smithové. Hraje citlivého upíra Stefana Salvatora. Paul má sice přirozený talent, ale vžití se do této role pro něj byla výzva: "Jsem 150-ti letý upír uvězněný v těle teenagera, mám všechny ty nadpřirozené schopnosti a kdykoliv se přestanu ovládat," - jako například když vidí jeho milovanou Elenu (Nina Dobrev) - "zkrvaví se mi oči a já celý zblednu a zžilnatím." Nicméně, se Stefanem by se mohl spojovat ve své nespolečenskosti: "Ne že bych byl ve škole nějaký podivný samotář, ale rozhodně jsem nebyl zván na nějaké vyhlášené akce a párty," říká rodák z New Jersey, který školu začal vynechávat již v druháku, kdy se poprvé objevil v televizním seriálu. "Holky mě moc rády neměly - dokonce jsem nešel ani na maturiťák."
Paul při natáčení nečerpal pouze ze svých hereckých zkušeností; také si udělal svůj průzkum: "Když jsem byl obsazen do role, přečetl jsem si všechny knihy." A zakládal si na tom, že si nepřečte ani se nepodívá na Stmívání. "Absolutně jsem tím nechtěl být ovlivněn," říká. Ale ostatním krvežízňákům bylo těžké se vyhnout: Nový Měsíc a The Vampire Diaries se oba natáčely v dubnu ve Vancouveru, Britské Kolumbii a Kanadě. "Herci byli ubytovaní s námi v hotelu - celou dobu jsme je někde viděli. Jsou to moc milí lidé." A zatímco kritici seriál The Vampire Diaries pohotově nazvali jako volné pokračování Stmívání (ačkoliv, pro připomenutí, knihy Smithové byly napsané před tím, než Stephenie Meyerová napsala ty o Stmívání), Paul, který se nedávno přestěhoval do Atlanty, aby zde dokončil natáčení, nesouhlasí: "Oba mají společné upíry a středoškolské milostné dobrodružství, ale o tom to je."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama