Rozhovor s kostymérkou The Vampire Diaries

19. března 2010 v 10:18 | vampire-evizka |  rozhovory

Jennifer Bryan.
Její práce neznamená jen čepky, šátky a šaty, ví toho hodně o málu. :o)
Původní rozhovor (samozřejmě v angličtině) si můžete přečít na digitalspike.co.uk, přeložený rozhovor najdete v pokračování:Kterou postavu nejraději oblíkáte?
Můj Bože, to je jako zeptat se, které dítě je mé nejoblíbenější! Je to těžké, opravdu. Opravdu to záleží na epizodě. Někdy je to Elena… Ráda oblékám osoby z roku 1864, je to skvělé a velmi zajímavé. Ráda oblékám Bonnie, protože je podivná vzhledem ke třem hlavním dívkám.
Kolik toho víte o budoucnosti děje?
Právě teď se připravuji na epizodu číslo 18, protože nás zavede opět do roku 1864, a je tu velmi zajímavých věcí rozdvojených. Musím kličkovat (pozn. - neprozrazuje spoilery), protože jsme o tři nebo čtyři epozidy dopředu před těmi, co se vysílají. Nedávají mi příliš mnoho informací - někdy jsem překvapena!
V poslední době jste pracovala s Melindou Clarke. Jaké to s ní bylo?
Byla s ní tuna legrace! Je drzá maminka, která je trochu puma (pozn. Nebo zvíře tomu podobné, prostě.) Byli jsme nadšeni, že si ji vybrali pro show, protože tomu dala jinou dimenzi. Vrací se domů za svými zanedbavánými dětmi a snaží se to napravit - ale nedělá moc dobrou práci.
Je šance, že ji uvidíme i později?
Ano, uvidíme. Určitě ji znovu uvidíme.
Můžeme očekávat další nové postavy?
Ale jistě. V současnosti se s vámi můžu podělit o rodiče Gilbertových. Plus strýc Eleny a Jeremyho. Přinese hodně informací.
Budou se flashbacky čím dál tím více prosazovat?
Ano, a natáhnou to všechno mnohem více ven - uvidíte více spojitostí mezi přítomností a flashbacky. Je hodně překřížení v ději. Nemůžu už říct více - prozradila jsem příliš mnoho informací!
Kde bude pokračovat Elenin příběh v pokračování řady?
Myslím, že mě budete muset dát do horké vody, abych poskytnula všechny tyto informace! Bude tam slučování Eleny a Katherine. Jak to bude probíhat, nevím.
Příjde Katherine do budoucnosti nebo Elena do minulosti?
Přála bych si, aby Katherine přišla do budoucnosti a všem ukázala, jak žila mazaná žena v šedesátých letech devatenáctého století.
Pokud jde o milostný trojúhelník, který je budován, kdo myslíte, že by byl pro Elenu nejvhodnější?
Myslím, že je pro ni vhodný Stefan, ale Damon se na ni pravděpodobně dívá jiným, druhým pohledem - trocha závisti bratra. Nakonec, když přestane slepě hledat Katherine, mohl by se dívat po Eleně…
Víte cokoli o finále sezóny?
Ne - děláte si ze mě srandu? Ještě nebyla ani napsaná! Myslím, že scénáristé mají jistou představu o tom, jak chtějí konec, ale ještě to nemají sepsané. Přísahám, že je to pravda - dosvědčí to scénáře, které dostanu až později! 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama