Rozhovor s Ianem, Ninou and Paulem!

6. června 2010 v 20:36 | vampire-evizka |  rozhovory
už mám hotový rozhovor, ale MOC SE OMLOVÁM, je to přeložené jen v googlu (někde jsem to poupravila, ale není to lehký, jen tak přeložit dlouhý článek napsaný americkou angličtinou. Až to budete číst, musíte si ty věty nějak domyslet, protože většinou nedávají smysl...Ale vy to zvládnete!!! Nějak se s tím poperte a uvidíte, že poznáte o co tam go! :-) (Rozhovor najdete pod obrázkem ↓↓↓Vím, že jsme všichni čekali a čekali na nové epizody The Vampire Diaries, a už budeme čekat jen 4 měsíce! Nyní, když jsme viděli Sneak Peek o tom, co přijde, zde je několik legračních vět, které jsme dostali z "velké trojky" - Ian Somerhalder, Paul Wesley, a Nina Dobrev - na zimní TCA. První nahlédnou své sexy nové Nylon kryt, pak check out upozorňuje, kde se jídlo na vlkodlaky, alter ega, a nadcházející epizody:
    * Co si Paul myslí o vlkodlacích ve VD: "Vím, že v knihách se to stane, ale to nebylo potvrzeno. Někdo už naznačil, a pokud chcete, můj osobní názor, myslím, že by to bylo fantastické."
    * Nina na to, co můžeme očekávat od Katherine: "Tam to bude epizoda brzy, kde uvidíte mnohem více Katherine. A uvidíte, jak blázen, kým je, a jak to všechno dělá, jen pro sebe. Stejně jako kluci, a jak se jí líbí používat je jako její hračky.Jsou jen pro její pobavení. "
    * Paul na obrácené straně Stefan je: "Myslím, že vycházím vstříc jako upír všem těhle věcem. Ale  teď, když se věci nevyvíjejí podle jeho cesty, a Damon dostane jeho holku, a věci se chýlí ke konci, může se uchýlit k násilí a k jiné nebezpečné činnosti. "
    * Ian o tom, co čeká z Damona: "Řekl jsem Kevin [Williamson], musím najít Katherine brzy. To rozjímání, ne jíst lidi, kteří mají mnoho energie. Damon mě zabíjí. Chci si zvykat. Chci moc. chci létat. chci jíst lidi. Chci všechno!. "

Chcete-li zjistit, co ještě Nina musel říct, co je v obchodě za Katherine, a to, co Ian by dělal jestliže on nebyl herec.

    * Nina o hraní Eleny a Katherine: "Já jsem četla ty knihy , a na první, když jsem četla jsem byla nadšená, že špatná holka. Elena, v knihách, je jedním z těch dívek znamená, že dostane, co chce , populární... a ona je blond a modré oči. Kevin konkrétně mi řekl, že úhel jsme chtěli jít, bylo relatable, Pěkná, holka od vedle, který publikum kořeny. Takže on dělal vědomé rozhodnutí změnit. A to je důvod, proč ona kontrastuje tak s Katherine, protože Katherine je to potměšilý, narcistickou, děvko. myslím, že jednu z nejlepších postav na show - jsem si hrát se dvěma zcela odlišnými lidmi na protilehlých stranách spektra a jsem si tolik legrace dělat. "
    * Paul na své oblíbené televizní pořady: "I love Six Feet Under. Existují určité ukazuje, já to vezmu na DVD, jsem začal sledovat The Sopranos poprvé, ale nikdy jsem sledoval živě televize. To je důvod, proč jsem pořád Neviděl Jersey Shore.
    * Ian na to, co to bude, ne-li herec: "Já bych asi být námořní biolog."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Čivava Čivava | Web | 22. června 2010 v 13:55 | Reagovat

Mám jednu velkou prosbu. Nechceš být sponzorem letního programu na www.civava.blog.cz? pokud ano přečti si podrobnější informace zde: http://civava.blog.cz/1006/sponzorovani-tento-clanek-se-po-splneni-ucelu-smaze :-)

2 Ada Ada | Web | 1. července 2010 v 11:53 | Reagovat

Vidím, že miluješ The vampire diaries. Nechceš se spřátelit?

3 Vampire-evizka Vampire-evizka | Web | 7. července 2010 v 10:32 | Reagovat

jasně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama